Category: Futboll

EKSKLUZIVE: Edon Zhegrova u përgjigjet Barcelonës dhe Milanit

Në një prononcim ekskluziv ylli i Kosovës shpreh kënaqësi për interesimin e Barcelonës dhe Milanit rreth një transferimi të

Read More...

Juventusi mposht Milanin dhe fiton Superkupën e Italisë

Juventusi shënuar fitore minimale ndaj Milanit me rezultat 1-0 për të fituar kështu trofeun e tetë rekord të Superkupës

Read More...

Mobile Sliding Menu