Category: Sport

Berisha vjen në Kosovë: “Mezi po pres të jem në fushë”

“Me thënë të drejtën mezi po pres ta veshi fanellën dhe të hyj në fushë”. Kështu ka thënë Besart Berisha

Read More...

Barçën, Realin apo Juven? Rumenigge: Ja kë ka frikë Bajerni…

Në numrin e vet të kësaj jave, revista “Sport Bild” e quan mrekulli, nëse bavarezët e “Allianz Arena” bëhen

Read More...

FOTO/ Shorti Champions, rrjetet sociale zgjedhin kundërshtarin e Real Madridit

Pas kualifikimit historik të Leicester Cityt në çerekfinale të Champions Leagues, në rrjetet sociale po bën xhiron e botës

Read More...

Mbyllen ndeshjet, këto janë 3 skuadrat e para çerekfinaliste

Tashmë janë mësuar tre çerekfinalistët e parë në Europa League. Celta Vigo, Genk dhe Beshiktash kanë siguruar biletën për

Read More...

Pesë arsyet pse Arsenali, Unitedi dhe Reali e duan Andre Silvan (Foto)

Andre Silva është bërë një prej lojtarëve më të kërkuar prej klubeve kryesore evropiane, ndër to Arsenali, Manchester Unitedi

Read More...

Atletico afër ta eliminojë Leverkusenin, formacionet startuese

Atletico Madridi është nikoqir i Bayer Leverkusenit në ndeshjen kthyese të 1/8 së finales të Ligës së Kampionëve.  Klubi

Read More...

De Biasi lë një yll jashtë Kombëtares (Foto)

Ermir Lenjani nuk do të jetë pjesë e Kombëtares në grumbullimin e radhës Mesfushori i Rennesit, Ermir Lenjani nuk

Read More...

Ja çfarë thotë Suarez pas dështimit të Barcelonës

Luis Suarez është shprehur i dëshpëruar pas humbjes 2:1 nga Deportivo La Coruna. Pas një nate magjike ditë më

Read More...

E pabesueshme çfarë gafe ka bërë Navas, shënon autogol qesharak (Video)

Betisi ka kaluar në epërsi ndaj Real Madridit në minutën e 26’të falë një autogoli qesharak të portierit Keylor

Read More...

Mobile Sliding Menu