Category: Sport

Tragjedia ajrore, fjalët e para të futbollistit që shpëtoi falë një djaloshi

Një nga anëtarët e ekipit të shpëtimit të përplasjes së avionit në Kolumbi ka rrëfyer fjalët e para që

Read More...

Eliminohet Arsenali i Xhakës dhe Mustafit

Arsenal është eliminuar nga EFL Cup, pasi në Emirates është mposhtur nga Southampton me rezultat të pastër 2:0. Golat

Read More...

Mobile Sliding Menu