Çelsi turpërohet edhe nga Uatfordi, Konten e tradhtojnë sërish (Video)

In Futboll, Sport

Çelsi pëson turpërimin e dytë radhazi në Premier League. Blutë e Londrës pas humbjes me Bournemuthin, janë shkatërruar nga Uatfordi me rezultatin 4-1.

Trajneri Konte u tradhtua nga Bakajoiko, që e la skuadrën e tij me një lojtarë më pak, pasi mori kartonin e dytë të verdhë në minutën e 30-të. Denei shënoi golin e avantazhit me penallti për vendasit në pjesën e parë, por në fraksionin e dytë Hazard shënoi golin e barazimit në minutën e 82-të.

Vendasit reagojnë duke shënuar 3 gola të tjerë me Janmat, Deulofeu dhe Pereira, duke i dhënë një goditje të fortë Çelsit, ndërkohë që Konte është thuajse i shkarkuar.

 

You may also read!

Hajnat i vjedhin 2 mijë euro në një Xhami

Rreth 2 mijë euro raportohet se janë vjedhur në brendi të objektit të Bashkësisë Islame në Gjilan. VIDEO Ankuesi

Read More...

LDK me reagim të ashpër ndaj deputetit Bekë Berisha

Lidhja Demokratike e Kosovës, ka reaguar ashpër ndaj deputetit të AAK-së, Bekë Berisha. Ku ky i fundit në një

Read More...

Barcelona përsëri pa Leo Messin

Në fundjavë, Ernesto Valverde deklaroi se do ta pushojë Lionel Messin kurdo që i vjen rasti dhe tani ai

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu