Dashuria, martesa dhe paratë: Angela Martini rrëfen “pa doreza” jetën e saj në çift! (Foto)

In ShowBiz

Prej kohësh Angela Martini është tërhequr disi nga jeta publike sepse ka vendosur të jetë më pak prezente në rrjete sociale dhe ti përkushtohet më tepër jetës së saj krah bashkëshortit.

Mirëpo, me aq sa kemi parë nga postimet e tyre, arrijmë të kuptojmë se çifti po kalon një periudhë shumë të këndshme me njëri tjetrin duke udhëtuar e duke shijuar destinacione nga më luksozet.

Dje në mbrëmje, Angela ka vendosur të shuajë kureshtjet e disa prej ndjekësve të saj duke realizuar një intervistë në “Ask me”.

– Angela Martini nuk e ndryshoi mbiemrin pas martese sepse bashkëshorti i saj mendon se ajo ka një mbiemër shumë interesant dhe nuk duhet ta humbiste.

Dashuria, martesa dhe paratë: Angela Martini rrëfen “pa doreza” jetën e saj në çift! (FOTO)
Image

– Angela kalon rreth 24 orë të ditës me bashkëshortin e saj.

Image

You may also read!

Thaçi: Rama ishte brilant në Berlin, Haradinaj i paedukatë

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, nuk resht së falënderuari dhe së thururi elozhe kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama. Pasi

Read More...

Tahiri: Albin Kurtin e tmerron ideja se autor i kësaj nisme për krijimin e Tribunalit është Kadri Veseli

Albin Kurtit nuk i pengon ideja e Tribunalit, por pse kjo ide është e Kadri Veselit. Kështu ka shkruar

Read More...

Politikani serb: Pavarësia e Kosovës është e pakthyeshme

Kryetari i Partisë Liberale Serbe (LDP), Cedomir Jovanovic, shtoi edhe se për këtë punë qeverisë serbe duhet të ju

Read More...

Mobile Sliding Menu