Dhurata shkëlqen me të bardhë, më të bukur se kaq kurrë nuk e keni parë

In ShowBiz

Ajo vlerësohet për bukurinë e saj natyrale dhe thjeshtësinë.

Këngëtarja e njohur, Dhurata Ahmetaj edhe në një fotografi që ka publikuar së fundi në rrjetet sociale ka ardhur e këndshme dhe simpatike, shkruan Indeksonline.

Në një bluzë të bardhë të kombinuar me buzë të kuqe, këngëtarja dukej më bukur se kurrë dhe tejet aktraktive.

Ndryshe, Dhurata ka kohë që nuk ka sjellur një projekt të ri muzikor.

You may also read!

Thaçi: Rama ishte brilant në Berlin, Haradinaj i paedukatë

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, nuk resht së falënderuari dhe së thururi elozhe kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama. Pasi

Read More...

Tahiri: Albin Kurtin e tmerron ideja se autor i kësaj nisme për krijimin e Tribunalit është Kadri Veseli

Albin Kurtit nuk i pengon ideja e Tribunalit, por pse kjo ide është e Kadri Veselit. Kështu ka shkruar

Read More...

Politikani serb: Pavarësia e Kosovës është e pakthyeshme

Kryetari i Partisë Liberale Serbe (LDP), Cedomir Jovanovic, shtoi edhe se për këtë punë qeverisë serbe duhet të ju

Read More...

Mobile Sliding Menu