Dua Lipa po pushton botën: Radhën e ka Amerika!

In Jetë/Stil

Artistja me origjinë shqiptare pushtoi mediat më të rëndësishme botërore, sepse asnjë femër nuk kishte marrë më parë 5 nominime brenda një viti në “BRIT Awards”. Por mesa duket, Dua ka për qëllim të pushtojë edhe Amerikën.

Pas performancës në “The Tonight Show” të Jimmy Fallon, dje Dua ishte e ftuara e komedianes Ellen DeGeneres.

Ajo ka interpretuar “New Rules”, që e kthehu 22-vjeçaren në një fenomen duke i dhënë edhe suksesin amerikan. “Dua është fantastike”, ka shkruar profili zyrtar i emisionit të komedianes së njohur.

You may also read!

Hajnat i vjedhin 2 mijë euro në një Xhami

Rreth 2 mijë euro raportohet se janë vjedhur në brendi të objektit të Bashkësisë Islame në Gjilan. VIDEO Ankuesi

Read More...

LDK me reagim të ashpër ndaj deputetit Bekë Berisha

Lidhja Demokratike e Kosovës, ka reaguar ashpër ndaj deputetit të AAK-së, Bekë Berisha. Ku ky i fundit në një

Read More...

Barcelona përsëri pa Leo Messin

Në fundjavë, Ernesto Valverde deklaroi se do ta pushojë Lionel Messin kurdo që i vjen rasti dhe tani ai

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu