Formacionet zyrtare: Fulham – Liverpool

In Futboll, Sport

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Fulham – Liverpool.

Liverpool luan në udhëtim kundër Fulham në ndeshjen që do të jetë e vlefshme për xhiron e 31-të në Premierligë.

“The Reds” kërkojnë me çdo kusht tri pikët në këtë takim, në mënyrë që të mbajnë nën presion liderët e Manchester City, shkruan lajmi.net.

Fulham në anën tjetër thuajse ka rënë nga liga, dhe nuk pritet që të sjellë telashe për lojtarët e Klopp.

Më poshtë formacionet zyrtare për këtë ndeshje që fillon në ora 15:15.

You may also read!

Nuk ndalen rrahjet: Tani në një tjetër nëndegë kapen mes veti anëtarët e LDK’së

Rrahjet dhe përplasjet brenda Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK) nuk kanë të ndalur, tani në një degë tjetër të

Read More...

Më ndryshe se në liri, shikoni si pritet iftari në burgun e Smrekonicës

Posa afron koha e iftarit, kuzhina e Qendrës Korrektuese të Smrekonicës fillon të mbushet. Të burgosurit këtu të cilët

Read More...

PDK më e votuara nga partitë shqiptare në katër komunat e veriut

Zgjedhjet për kryetarin e komunës, në katër komunat e veriut, të mbajtura sot, me kandidatët e saj, Gonxhe Çaushi

Read More...

Mobile Sliding Menu