Georgina në veshje sportive duket shumë seksi

In ShowBiz

Modelja e njohur spanjolle, Georgina Rodriguez pa dyshim është ndër femrat më seksi.

Femrat ia kanë lakmi formave të saj trupore. Ajo kujdeset për trupin e saj duket shkuar në palestër, transmeton Indeksonline.

Ajo së fundmi ka postuar një fotografi me veshje sportive, ku vihen në pah të pasmet bombastike të saja.

Përveç formave trupore, ajo lavdërohet edhe për përzgjedhjen e rrobave.

Georgina që nga koha kur është lidhur me futbollistin, Cristiano Ronaldo ka qenë ende më shumë në qendër të vëmendjes.

You may also read!

Veseli sërish kryetar i PDK’së, pa asnjë votë kundër dhe asnjë abstenim

Pa asnjë votë kundër dhe asnjë abstenim, Kadri Veseli është rizgjedhur kryetar i PDK’së edhe për një mandat, sot

Read More...

Trump e sulmon sërish kryetarin e Londrës: Je turpi i kombit

Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, e ka kritikuar përsëri kryetarin e Londrës, Sadiq Khan, duke e quajtur

Read More...

Dy ditë pasi Avdullah Hoti tha se në LDK ka kaluar koha e rrahjeve: Krisin karriget dhe grushtet

Lidhja Demokratike e Kosovës, e cila këto ditë po mban procesin e brendshëm zgjedhor, është duke u përballur me

Read More...

Mobile Sliding Menu