Gratë më të lumtura janë të martuara me burrat që u përkasin këtyre 3 shenjave të horoskopit

In Jet&Stil

Cilës shenjë të horoskopit i takon partneri juaj?

Të zgjedhësh partnerin që do të të shoqërojë përgjatë gjithë jetës, nuk është një mision i thjeshtë.Yjet mund të na ndihmojnë që të gjejmë njeriun e përshtatshëm për t’u martuar.

Megjithatë, asgjë nuk është e sigurtë, por nëse di të zgjedhësh me kë do të ndash zemrën, mund të jetosh një histori të gjatë dashurie. Në këtë artikull do t’iu tregojmë 3 shenjat më të mira për t’u martuar, transmeton “Living”.

Ujori: Nëse po kërkon një djalë romantik, të ëmbël dhe të ndjeshëm, i gatshëm për t’ju dhuruar botën në duart tuaj, MOS i thoni KURRË JO një mashkulli Ujor. Është partneri perfekt që do të bëjë të pamundurën të të plotësojë çdo ëndërr a dëshirë.Kur keni një Ujor në jetën tuaj, nuk do keni vend për t’u mërzitur apo për frikë. Ujorët kërkojnë njerëz kreativë dhe inteligjentë.

Luani: Të lindurit nën shenjën e Luanit duan që të kenë çdo gjë nën kontroll dhe t’i bëjnë gjërat sipas mënyrës së tyre. Lidhja me një Luan nuk është e lehtë, megjithatë nuk do të ketë asnjëherë një partner të tillë si Luani, zemërgjerë dhe besnik. Ki besim tek ai dhe do të bëjë të pamundurën që lidhja të funksionojë dhe do luftojë me e për ty. Kur bëhet fjala për dashuri, janë argëtues, të besueshëm dhe ekstremisht të respektueshëm.

Akrepi: Kur bëhet fjala për dashurinë, një Akrep është ideali, sepse përveç se di të jetë një partner i mirë, do të jetë dhe miku yt më i mirë. Janë shumë të kuptueshëm dhe gjithmonë do të ndjeheni të mbrojtur me ta. Në të vërtetë, gënjeshtra është ajo çka urrejnë më shumë dhe arsyeja që mund të largohen.

You may also read!

Veseli sërish kryetar i PDK’së, pa asnjë votë kundër dhe asnjë abstenim

Pa asnjë votë kundër dhe asnjë abstenim, Kadri Veseli është rizgjedhur kryetar i PDK’së edhe për një mandat, sot

Read More...

Trump e sulmon sërish kryetarin e Londrës: Je turpi i kombit

Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, e ka kritikuar përsëri kryetarin e Londrës, Sadiq Khan, duke e quajtur

Read More...

Dy ditë pasi Avdullah Hoti tha se në LDK ka kaluar koha e rrahjeve: Krisin karriget dhe grushtet

Lidhja Demokratike e Kosovës, e cila këto ditë po mban procesin e brendshëm zgjedhor, është duke u përballur me

Read More...

Mobile Sliding Menu