Icardi në fushë, Wanda mesazh dhe foto ‘të nxehta’ në Instagram

In Sport

Mauro Icardi ishte titullar mbrëmë në fitoren 3:1 të Interit ndaj Frosinones.

E derisa reprezentuesi argjentinas ishte në fushë, partnerja e tij Wanda Nara vendosi të postojë disa foto mjaft “të nxehta” në rrjetin social Instagram.

“E di që i ndjen fluturat… i kam ndier krahët e tyre”, kishte shkruar ajo.

You may also read!

Deputeti i AAK’së: PDK nuk mund ta rrëzojë Qeverinë, deklaratat e tyre nuk i shohim serioze

Nënkryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Enver Hoxhaj, së fundmi ka deklaruar se vendit mund t’i kthehet dinjiteti vetëm

Read More...

Si ta kuptoni nëse e dashura ka fjetur me dikë tjetër

Si mund ta kuptoni nëse ajo ka pasur një mbrëmje pasionante? Meshkujt është shumë lehtë t’i kuptosh kur kanë

Read More...

Ermali bëhet romantik, poston këtë foto me gruan

Ermal Fejzullahu ka ndarë me ndjekësit një imazh, ku shfaqet duke e puthur bashkëshorten. Ermal dhe Ariana Fejzullahu janë

Read More...

Mobile Sliding Menu