Ilir Meta nis javën me 40 Sarandat në Sarandë

In Lajme, Rajoni

Presidenti Ilir Meta ka postuar dy foto të mrekullueshme. Ja se ç’shkruan Presidenti në profilin e tij në facebook: Ju përshëndes sot me fotot e 40 Sarandave në Sarandë, në prag të 10 vjetorit të Pavarësisë së Kosovës!

Në fotot: Janë vajza kosovare, të cilat kanë emrin “Saranda”. Dhe janë në Sarandë (Shqipëri).

You may also read!

LDK me reagim të ashpër ndaj deputetit Bekë Berisha

Lidhja Demokratike e Kosovës, ka reaguar ashpër ndaj deputetit të AAK-së, Bekë Berisha. Ku ky i fundit në një

Read More...

Barcelona përsëri pa Leo Messin

Në fundjavë, Ernesto Valverde deklaroi se do ta pushojë Lionel Messin kurdo që i vjen rasti dhe tani ai

Read More...

Daçiq i përgjigjet Pacollit: Të tregoj me çfarë arme po furnizojmë shtetet për çnjohjen e Kosovës

“E vërteta është e vetmja ‘armë’ që Serbia përdor për të bindur vendet e tjera për të tërhequr njohjen

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu