Formacionet zyrtare Inter-Frankfurt

In Futboll, Sport

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen mes Interit dhe Eintracht Frankfurtit

Interi dhe Eintracht Frankfurti do të luajn në “Giuseppe Meazza” nga ora 21:00.

Interi kërkon një vend në çerekfinale të Europa League, por për ta arritur këtë – duhet patjetër sonte të marrë fitore, pasi ndeshja e parë e zhvilluar në gjermani mes këtyre dy skuadrave ka përfunduar 0-0.

Inter: Handanovic, Cedric, De vrij, Skriniar, D’Ambrosio, Vecino, Valero. Candreva, Politano, Perisic, Keita.

Eintracht: Trapp; N’Dicka, Hinteregger, Hasebe, da Costa; Kostic, Willems, Rode, Gacinovic; Haller, Luka Jovic.

You may also read!

Thaçi: Rama ishte brilant në Berlin, Haradinaj i paedukatë

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, nuk resht së falënderuari dhe së thururi elozhe kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama. Pasi

Read More...

Tahiri: Albin Kurtin e tmerron ideja se autor i kësaj nisme për krijimin e Tribunalit është Kadri Veseli

Albin Kurtit nuk i pengon ideja e Tribunalit, por pse kjo ide është e Kadri Veselit. Kështu ka shkruar

Read More...

Politikani serb: Pavarësia e Kosovës është e pakthyeshme

Kryetari i Partisë Liberale Serbe (LDP), Cedomir Jovanovic, shtoi edhe se për këtë punë qeverisë serbe duhet të ju

Read More...

Mobile Sliding Menu