Ja cilit futbollist pritet ti takoj epiteti i më të mirit për vitin 2017-të (Video)

In Futboll, Sport

Futbollisti i Trepces 89, Florent Hasani pritet te zgjedhet futbollisti më i mirë i vitit 2017, në futbollin kosovar.

Federata e Futbollit e Kosovës ka konfirmuar lajmin se: “Nesër, më 12 janar FFK-ja në një ceremoni solemne do ta bëjë shpalljen e Laureatëve për Vitin 2017-të.

Ceremonia e shpalljes do të bëhet në hotel ‘Emerald’” nga ora 17.00 , ka njoftuar FFK.

Cili do të jetë ky futbollistë mbetet të shihet nesër kur edhe do të mbahet ceremonia e shpalljes.

You may also read!

LDK me reagim të ashpër ndaj deputetit Bekë Berisha

Lidhja Demokratike e Kosovës, ka reaguar ashpër ndaj deputetit të AAK-së, Bekë Berisha. Ku ky i fundit në një

Read More...

Barcelona përsëri pa Leo Messin

Në fundjavë, Ernesto Valverde deklaroi se do ta pushojë Lionel Messin kurdo që i vjen rasti dhe tani ai

Read More...

Daçiq i përgjigjet Pacollit: Të tregoj me çfarë arme po furnizojmë shtetet për çnjohjen e Kosovës

“E vërteta është e vetmja ‘armë’ që Serbia përdor për të bindur vendet e tjera për të tërhequr njohjen

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu