Juventus kalon në epërsi ndaj Sassuolos

In Futboll, Sport

Juventus ka kaluar në epërsi ndaj Sassuolos.

Sassuolo de Juventus po përballen në kuadër të javës së 23-të në Serie A.

Sami Khedira e ka kaluar ‘Zonjën e Vjetër’ në epërsi, raporton lajmi.net.

Më poshtë mund ta shikoni golin e shënuar në minutën e 23’-të.


You may also read!

Thaçi: Rama ishte brilant në Berlin, Haradinaj i paedukatë

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, nuk resht së falënderuari dhe së thururi elozhe kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama. Pasi

Read More...

Tahiri: Albin Kurtin e tmerron ideja se autor i kësaj nisme për krijimin e Tribunalit është Kadri Veseli

Albin Kurtit nuk i pengon ideja e Tribunalit, por pse kjo ide është e Kadri Veselit. Kështu ka shkruar

Read More...

Politikani serb: Pavarësia e Kosovës është e pakthyeshme

Kryetari i Partisë Liberale Serbe (LDP), Cedomir Jovanovic, shtoi edhe se për këtë punë qeverisë serbe duhet të ju

Read More...

Mobile Sliding Menu