Kanë kaluar shumë vite, kështu duket sot aktorja që luajti ‘Esmeraldën’

In ShowBiz

‘Esmeralda’ ka qenë njëri prej serialeve më të ndjekura dikur, e protagonistja kryesore konsiderohej shumë e dashur për publikun.

Seriali ‘Esmeralda’ ka pasur një shikueshmëri të madhe televizive, e aktorja e tij, si protagonistja kryesore, Leticia Calderon, ishte po ashtu shumë e dashur për publikun e huaj dhe jo vetëm, shkruan lajmi.net.

Tash kur ka kaluar një kohë e gjatë, aktorja e lartëpërmendur ka pësuar disa ndryshime jo shumë të mëdha, shkak i moshës.

Mirëpo pavarësisht kësaj ajo shihet të jetë akoma energjike dhe disa fotografi të realizuara së fundmi ua sjellim në vazhdim, aty ku edhe mund t’i vini re ndryshimet e vogla./


You may also read!

Thaçi: Rama ishte brilant në Berlin, Haradinaj i paedukatë

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, nuk resht së falënderuari dhe së thururi elozhe kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama. Pasi

Read More...

Tahiri: Albin Kurtin e tmerron ideja se autor i kësaj nisme për krijimin e Tribunalit është Kadri Veseli

Albin Kurtit nuk i pengon ideja e Tribunalit, por pse kjo ide është e Kadri Veselit. Kështu ka shkruar

Read More...

Politikani serb: Pavarësia e Kosovës është e pakthyeshme

Kryetari i Partisë Liberale Serbe (LDP), Cedomir Jovanovic, shtoi edhe se për këtë punë qeverisë serbe duhet të ju

Read More...

Mobile Sliding Menu