Kapet peshkaqeni në detin e Durrësit, 10 milje larg bregut

In Lajme, Rajoni

Një grup peshkatarësh nga Durrësi vetëm 10 milje larg bregut të detit, në rrjetën e tyre ka rënë një peshkaqen.

Sipas dëshmitarëve, peshkaqeni peshonte të paktën 60 kilogram.

Një nga peshkatarët shprehet se “ky është një peshkaqen 60 kile i kapur nga peshkatarët e marinës në bregdetin Adriatik. Peshkaqeni u kap rreth 10 milje larg bregut të Durrësit”.

 

You may also read!

Hajnat i vjedhin 2 mijë euro në një Xhami

Rreth 2 mijë euro raportohet se janë vjedhur në brendi të objektit të Bashkësisë Islame në Gjilan. VIDEO Ankuesi

Read More...

LDK me reagim të ashpër ndaj deputetit Bekë Berisha

Lidhja Demokratike e Kosovës, ka reaguar ashpër ndaj deputetit të AAK-së, Bekë Berisha. Ku ky i fundit në një

Read More...

Barcelona përsëri pa Leo Messin

Në fundjavë, Ernesto Valverde deklaroi se do ta pushojë Lionel Messin kurdo që i vjen rasti dhe tani ai

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu