Këngët e dashurisë ishin për Florin? Ermal Mamaqi nxjerr sekretin e madh të Elvanës

In Jetë/Stil

Një nga materialet më të ndjera të albumit akustik ‘3, Live Sessions’ të Elvana Gjatës, siç ka treguar dhe këngëtarja ka qenë kënga ”Më fal”, e shkruar nga vetë ajo dhe bashkëkompozuar me Pirro Çakon.

Të gjithë hamendësuan se kjo këngë dhe të tjerat ishin për Flori Mumajesin dhe në fakt i ka hedhur benzinë zjarrit për këtë edhe Ermal Mamaqi.

“Shkruaj emrin e ishit… do i bëhet qefi”, – shkruan Ermali në postimin e tij ku dëgjohe Elvana gjatë koncertit privat.

You may also read!

LDK me reagim të ashpër ndaj deputetit Bekë Berisha

Lidhja Demokratike e Kosovës, ka reaguar ashpër ndaj deputetit të AAK-së, Bekë Berisha. Ku ky i fundit në një

Read More...

Barcelona përsëri pa Leo Messin

Në fundjavë, Ernesto Valverde deklaroi se do ta pushojë Lionel Messin kurdo që i vjen rasti dhe tani ai

Read More...

Daçiq i përgjigjet Pacollit: Të tregoj me çfarë arme po furnizojmë shtetet për çnjohjen e Kosovës

“E vërteta është e vetmja ‘armë’ që Serbia përdor për të bindur vendet e tjera për të tërhequr njohjen

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu