Këngëve të reperit Gashi nuk iu reziston as Kim Kardashian

In ShowBiz

Reperi i njohur shqiptar me famë botërore, Gashi po vazhdon të arrijë suksese me projektet e tij muzikore.

Adhuruese e këngëve të tij duket se është edhe Kim Kardashian , e cila së fundi ka publikuar një video derisa dëgjohet në sfond një nga këngët e reperit.

Kjo gjë e ka bërë të lumtur Gashin i cili ka shkruar një status në ‘Instagram’.

“Postimi i këngës time nga Kim Kardashian më ka bërë shumë të lumtur, ashtu siç kam thënë ky është viti im” ka shkruar Gashi.

Ndryshe, projekti i fundit i Gashit erdhi në bashkëpunim me reperin e njohur, Ledri Vula.

You may also read!

Veseli sërish kryetar i PDK’së, pa asnjë votë kundër dhe asnjë abstenim

Pa asnjë votë kundër dhe asnjë abstenim, Kadri Veseli është rizgjedhur kryetar i PDK’së edhe për një mandat, sot

Read More...

Trump e sulmon sërish kryetarin e Londrës: Je turpi i kombit

Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, e ka kritikuar përsëri kryetarin e Londrës, Sadiq Khan, duke e quajtur

Read More...

Dy ditë pasi Avdullah Hoti tha se në LDK ka kaluar koha e rrahjeve: Krisin karriget dhe grushtet

Lidhja Demokratike e Kosovës, e cila këto ditë po mban procesin e brendshëm zgjedhor, është duke u përballur me

Read More...

Mobile Sliding Menu