Liverpuli shkatërron Porton në Portugali (Video)

In Futboll, Sport

Ka rezultuar thjesht një shëtitje, transferta portugeze e Liverpool-it të Kloop, që ka shkatërruar 0-5 Porton.

Sadio Mane ka shkëlqyer duke realizuar 3 gola në këtë takim, ndërsa dy të tjerët u shënuan nga Salah dhe Firmino.

Ndeshja e kthimit në Angli mbetet thjesht një formalitet për skuadrën e drejtuar nga gjermani Kloop, që duket se brenda 90 minutash ka hipotekuar çerekfinalet e Champions.

 

You may also read!

Lajm i rënd në Vushtrri

Në njërin nga lokalet gjatë kohës së ndaljes së energjisë elektrike, duke e ndezur gjeneratorin njëri nga punëtorët e

Read More...

Putin nuk bën punë, serbët lëshohen në Beograd kundër Vuçiç

Mijëra veta parakaluan rrugëve të Beogradit në protestat kundër, siç thuhet, sundimit autokratik të presidentit të Serbisë, Aleksandër Vuçiç.

Read More...

Ndihmon të gjithë, por cila është paga që merr Halil Kastrati

Humanisti, Halil Kastrati ka treguar se a paguhet në shoqatën “Jetimat e Ballkanit”, me të cilën ai i ndihmon

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu