Majlinda Kelmendi jashtë xhudos, flet për jetën e saj private

In ShowBiz

Majlinda Klemendi ka folur për herë të parë edhe për jetën e saj private. Kampionia e xhudos,  në një intervistë për ‘Seven Bizz’ në T7 ka treguar se është natyrë e mbyllur dhe nuk u jep shumë mundësi meshkujve të afrohen, çka duket se e ka bërë që të mos jetë aktualisht në një lidhje.

“Si natyrë jam tip paksa më i mbyllur dhe meshkujve nuk u jap shumë hapësirë që të afrohen”. Megjithatë nëse do të kishte një mashkull ideal, për Majlindën duket se ai do t’i përkiste botës së sportit.

“Do të kishte qenë më mirë dhe më lehtë nëse do të ishte sportist. “Sportistet kuptohen më së miri mes vete dhe ndoshta do ta kishte kuptuar botën time më lehtë se një njeri tjetër”, ka thënë kampionia.

Kampione e botës në sportin e xhudos në vitet 2013 dhe 2014, Kelemendi e nisi vitin 2019 me një tjetër çmim në “Grand Prix” në Tel Aviv. She opened 2019 with a victory at the Grand Prix in Tel Aviv.She opened 2019 ëith a victory at the Grand Prix in Tel Aviv.

You may also read!

Thaçi: Rama ishte brilant në Berlin, Haradinaj i paedukatë

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, nuk resht së falënderuari dhe së thururi elozhe kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama. Pasi

Read More...

Tahiri: Albin Kurtin e tmerron ideja se autor i kësaj nisme për krijimin e Tribunalit është Kadri Veseli

Albin Kurtit nuk i pengon ideja e Tribunalit, por pse kjo ide është e Kadri Veselit. Kështu ka shkruar

Read More...

Politikani serb: Pavarësia e Kosovës është e pakthyeshme

Kryetari i Partisë Liberale Serbe (LDP), Cedomir Jovanovic, shtoi edhe se për këtë punë qeverisë serbe duhet të ju

Read More...

Mobile Sliding Menu