Moderatorja shqiptare ekspozon këmbët e gjata joshëse!

In ShowBiz

Moderatorja e njohur shqiptare, Aulona Musta është goxha aktive në rrjetet sociale dhe nuk heziton që të ekspozohet.

Edhe në një imazh të ri së ajo solli këtë herë u shfaq tejet atraktive dhe elegante në fustan të zi.

Aulona dukej mahnitëse teksa vëmendjen morën këmbët e saj të gjata dhe seksi.

Ndryshe, Aulona është e përkushtuar edhe ndaj ushtrimeve në palestër fal të cilës edhe ka linja të përkryera.

You may also read!

Thaçi: Rama ishte brilant në Berlin, Haradinaj i paedukatë

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, nuk resht së falënderuari dhe së thururi elozhe kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama. Pasi

Read More...

Tahiri: Albin Kurtin e tmerron ideja se autor i kësaj nisme për krijimin e Tribunalit është Kadri Veseli

Albin Kurtit nuk i pengon ideja e Tribunalit, por pse kjo ide është e Kadri Veselit. Kështu ka shkruar

Read More...

Politikani serb: Pavarësia e Kosovës është e pakthyeshme

Kryetari i Partisë Liberale Serbe (LDP), Cedomir Jovanovic, shtoi edhe se për këtë punë qeverisë serbe duhet të ju

Read More...

Mobile Sliding Menu