Motrat Istrefi me një këngë së bashku

In ShowBiz

Era istrefi dhe Nora istrefi kanë gati një projekt të tyre së bashku.

Premtimi i Erës për ta bërë një hit me motrën e saj, Nora Istrefi është shumë afër për t’u realizuar.

Kështu s’paku kanë shkruar disa portale sot, derisa Nora ka disa muaj që nuk ka ardhur me ndonjë këngë të re.

Për herë të fundit Nora realizoi bashkëpunimin e saj me Skerdin “M’ke mungu”, një këngë ritmike kjo e cila ka më shumë se gjashtë milionë klikime në Youtube.

Arsyeja pse besohet që Nora dhe Era do të sjellin këngë të re është se ato janë parë në Prishtinë s’bashku shpesh muajin e fundit, derisa Era kishte lënë Amerikën për t’u kthyer në Kosovë në mesin e disa projekteve të saj të rëndësishme atje.

Kënga e fundit e Erës është ajo e publikuar para një muaji, “Like Mike” me Dimitri Vargas, një këngë që ka kaluar një milionë klikime në Youtube.

You may also read!

Georgina në veshje sportive duket shumë seksi

Modelja e njohur spanjolle, Georgina Rodriguez pa dyshim është ndër femrat më seksi. Femrat ia kanë lakmi formave të

Read More...

Vuçiq i quan provokime aksionet e Policisë për të mbyllur lojërat e fatit në veri

Presidenti i Serbisë, Aleksander Vuçiq, po i sheh si provokime, aksionet e Policisë së Kosovës në veri, për të

Read More...

Vazhdojnë protestat në Francë, policia dhe ushtria e “blindojnë” Parisin

Mijëra protestues janë duke marrë pjesë në protestat e radhës në Francë kundër qeverisë së presidentit Emmanuel Macron. Autoritetet

Read More...

Mobile Sliding Menu