Njihuni me Ninën, bukuroshja ruse që do i mahnisë të gjithë në Kupën e Botës

In Jetë/Stil

Mungojnë edhe disa muaj nga starti i Kupës së Botës që do të zhvillohet në Rusi. Vëmendja e mediave ndërkombëtare përveç fushave të blerta është e përqendruar edhe te bukuroshet e këtij vendi.

Njëra ndër ta është padyshim edhe Nina Serebrova. Ajo është një modele e njohur, e cila ka pasion fituesin, udhëton shumë dhe nuk ngurron që shpesh herë të jetë në faqen e parë të revistave.

Format e saj perfekte kanë bërë që të ketë 2.4 milionë ndjekës në profilin e saj në Instagram.

You may also read!

Fatmir Sejdiu synon të vijë sërish në krye të LDK-së

Ish presidenti i vendit, njëherësh edhe ish kryetari i LDK-së, Fatmir Sejdiu, pretendon rikthimin e tij në krye të

Read More...

“WhatsApp” vendos kufizime për shpërndarjen e mesazheve

“WhatsApp”-i po u kufizon përdoruesve të tij shpërndarjen e një mesazhi në jo më shumë se 5 herë, e

Read More...

Ronaldo gabon nga penalltia, Juventus bën detyrën ndaj Chievos

Juventus ka marrë fitore të lehtë ndaj Chievos me rezultatin 3-0 në “Allianz Stadium”.  Ndeshja zhbllokohet në minutëne 13′ me golin e

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu