Nora Muja shkëlqen në premierën e filmit hollivudian (Foto)

In Jetë/Stil

Nora Muja është “Miss Intercontinental”, një femër e mrekullueshme, e cila pos pamjes ka edhe një nivel të lartë, pasi është edhe juriste.

Nora Muja ka luajtur edhe në një film hollivudian, premiera e të cilit po mbahet në Strazburg të Austrisë, shkruan “Kosovarja”.

Bukuroshja aktualisht gjendet në premierën e filmit ku ajo ka luajtur, e shoqeruar nga babai dhe kushëriri i saj.

Parakalimi i Nora Mujes ka lënë shumë mbresa dhe të gjithë sytë ishin të drejtuar ka ajo.

 

You may also read!

Hajnat i vjedhin 2 mijë euro në një Xhami

Rreth 2 mijë euro raportohet se janë vjedhur në brendi të objektit të Bashkësisë Islame në Gjilan. VIDEO Ankuesi

Read More...

LDK me reagim të ashpër ndaj deputetit Bekë Berisha

Lidhja Demokratike e Kosovës, ka reaguar ashpër ndaj deputetit të AAK-së, Bekë Berisha. Ku ky i fundit në një

Read More...

Barcelona përsëri pa Leo Messin

Në fundjavë, Ernesto Valverde deklaroi se do ta pushojë Lionel Messin kurdo që i vjen rasti dhe tani ai

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu