Parashikimi i motit për sot e nesër në vendin tonë

In Kosova, Lajme

Temperatura maksimale mund të arrijë deri në10 gradë

Sot, mbi vendin tonë, parashihet të mbajë mot me vranësira të cilat në orët e mbrëmjes mund të sjellin edhe reshje shiu.

Temperaturat do të sillën në mes 3 e 10 gradë Celsius.

Nesër pritet që të vazhdojë të mbajë mot me vranësira të cilat në pjesën më të madhe të ditës mund të sjellin reshje shiu të intensitetit të ndryshëm.

Temperaturat do të shënojnë rënie ato do të lëvizin në mes minus 2 e 9 gradë Celsius.

Në ditën e dytë të fundjavës, pritet zvogëlim i vranësirave, por edhe rënie të temperaturave ato do të sillën në mes minus 3 e 6 gradë Celsius.

Lindja e diellit:                     06:48

Perendimi i diellit:               16:51

You may also read!

Hajnat i vjedhin 2 mijë euro në një Xhami

Rreth 2 mijë euro raportohet se janë vjedhur në brendi të objektit të Bashkësisë Islame në Gjilan. VIDEO Ankuesi

Read More...

LDK me reagim të ashpër ndaj deputetit Bekë Berisha

Lidhja Demokratike e Kosovës, ka reaguar ashpër ndaj deputetit të AAK-së, Bekë Berisha. Ku ky i fundit në një

Read More...

Barcelona përsëri pa Leo Messin

Në fundjavë, Ernesto Valverde deklaroi se do ta pushojë Lionel Messin kurdo që i vjen rasti dhe tani ai

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu