Milot Rashica shënon përsëri, e qon peshë Gjermaninë e shqiptarinë

In Futboll, Sport

Werder Bremen e ka dyfishuar epërsinë ndaj Bayer Leverkusenit, në një ndeshje të Bundesligës, e cila është duke u zhvilluar momentalisht në Leverkusen.

Kjo falë anësorit të ekipit kombëtar të Kosovës, Milot Rashicës, i cili shënoi në minutën e 37-të.

Ky ishte goli i shtatë i kosovarit në Bundesligë për Bremenin.

Rashica është në formë të lartë momentalisht tamam në një kohë kur i duhet Kosovës.

You may also read!

Thaçi: Rama ishte brilant në Berlin, Haradinaj i paedukatë

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, nuk resht së falënderuari dhe së thururi elozhe kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama. Pasi

Read More...

Tahiri: Albin Kurtin e tmerron ideja se autor i kësaj nisme për krijimin e Tribunalit është Kadri Veseli

Albin Kurtit nuk i pengon ideja e Tribunalit, por pse kjo ide është e Kadri Veselit. Kështu ka shkruar

Read More...

Politikani serb: Pavarësia e Kosovës është e pakthyeshme

Kryetari i Partisë Liberale Serbe (LDP), Cedomir Jovanovic, shtoi edhe se për këtë punë qeverisë serbe duhet të ju

Read More...

Mobile Sliding Menu