Reali e mbyll në barazim pjesën e parë ndaj PSG, Liverpuli në avantazh të dyfishtë (Video)

In Futboll, Sport

Finalja e parakohshme e Champions League mes Realit dhe PSG. Ndeshja ka qenë e zjarrtë në 45 minutat e para, por rezultati është i barabartë në shifrat 1-1.

Fillimisht ishte Adrian Rabio në minutën e 33-të që shënoi golin e avantazhit, ndërkohë që Kristiano Ronaldo barazoi gjithçka në fundin e pjesës së parë nga pika e bardhë.

Ndeshja tjetër ndërmjet Portos dhe Liverpulit është mbyllur me avantazhin e dyfishtë të skuadrës angleze. Mane shënoi golin e avantazhit në minutën e 25-të, ndërkohë që Salah shënoi glin e dytë pas 4 minutash. /Koha Jonë/

Ronaldo

 

Rabio

Salah 29′

 

Mane 25′

You may also read!

Hajnat i vjedhin 2 mijë euro në një Xhami

Rreth 2 mijë euro raportohet se janë vjedhur në brendi të objektit të Bashkësisë Islame në Gjilan. VIDEO Ankuesi

Read More...

LDK me reagim të ashpër ndaj deputetit Bekë Berisha

Lidhja Demokratike e Kosovës, ka reaguar ashpër ndaj deputetit të AAK-së, Bekë Berisha. Ku ky i fundit në një

Read More...

Barcelona përsëri pa Leo Messin

Në fundjavë, Ernesto Valverde deklaroi se do ta pushojë Lionel Messin kurdo që i vjen rasti dhe tani ai

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu