Reka fton në kafe kundërkandidatët

In Rajoni

Kandidati për president, Blerim Reka, në përfundimin e garës presidenciale, dy kundër kandidatët i fton për kafe në shtabin e tij.

Shtabin e Rekës sot e vizitojë kundër kandidatja, Gordana Siljanovska Davkova nga opozitarja VMRO-DPMNE.

Nga shtabi i Rekës presin që këtyre ditëve t’i vizitojë edhe kandidati për president nga koalicioni qeveritarë, Stevo Pendarovski.

Me këtë siç njoftojnë nga shtabi i kandidatit për president, Blerim Reka thonë se e tërë kjo dëshmon se deri në fund do të udhëheqim fushatë të drejtë dhe fer./GazetaMaqedonia/

You may also read!

Veseli sërish kryetar i PDK’së, pa asnjë votë kundër dhe asnjë abstenim

Pa asnjë votë kundër dhe asnjë abstenim, Kadri Veseli është rizgjedhur kryetar i PDK’së edhe për një mandat, sot

Read More...

Trump e sulmon sërish kryetarin e Londrës: Je turpi i kombit

Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, e ka kritikuar përsëri kryetarin e Londrës, Sadiq Khan, duke e quajtur

Read More...

Dy ditë pasi Avdullah Hoti tha se në LDK ka kaluar koha e rrahjeve: Krisin karriget dhe grushtet

Lidhja Demokratike e Kosovës, e cila këto ditë po mban procesin e brendshëm zgjedhor, është duke u përballur me

Read More...

Mobile Sliding Menu