Robert Pattinson dhe Bella Hadid, çifti i ri në Hollywood?

In Jetë/Stil

Robert Pattinson dhe Bella Hadidu panë shumë të afërt me njëri-tjetrin, për fotot në shfaqjen e fundit të modës për meshkuj të ”Dior Homme” në Paris.

Robert Pattinson, 31 vjec dhe Bella Hadid, 21 vjeç, realizuan disa foto të mahnitshme në shfaqjen e fundit të modës së klasit të lartë. Dyshja e njohur ishin kombinuar me të zeza.

Megjithëse të dy dukeshin absolutisht të mrekullueshëm së bashku, nuk jemi të sigurt nëse këto shkrepje sugjerojnë një marrëdhënie të re në horizont.

Nëse Robert dhe Bella do të fillojnë një marrëdhënie, do të ishte personazhi më i njohur në krah të tij, që pas ndarjes nga FKA Twigs vitin e kaluar.

You may also read!

Fatmir Sejdiu synon të vijë sërish në krye të LDK-së

Ish presidenti i vendit, njëherësh edhe ish kryetari i LDK-së, Fatmir Sejdiu, pretendon rikthimin e tij në krye të

Read More...

“WhatsApp” vendos kufizime për shpërndarjen e mesazheve

“WhatsApp”-i po u kufizon përdoruesve të tij shpërndarjen e një mesazhi në jo më shumë se 5 herë, e

Read More...

Ronaldo gabon nga penalltia, Juventus bën detyrën ndaj Chievos

Juventus ka marrë fitore të lehtë ndaj Chievos me rezultatin 3-0 në “Allianz Stadium”.  Ndeshja zhbllokohet në minutëne 13′ me golin e

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu