Si u vra Sebahate Tolaj, rrëfimi i dëshmitarit të mbrojtur të prokurorisë speciale të Kosovës

In Kosova, Lajme

Sonte në Zonën e Debatit do të mund të ndiqni rrëfimin ekskluziv për veprimtarinë e një grupi të njerëzve që kryen disa prej rasteve më të rënda kriminale të pasluftës, përfshirë vrasjet politike.

Cilët ishin anëtarët e këtij grupi?

Kush e themeloi këtë grup dhe për çfarë arsyesh?

A ishin në dijeni për ekzistencën e këtij grupi njerëzit kryesorë të Kosovës?

Si u vra Sebahate Tolaj?

Pse i dështoi këtij grupi plani për Mitrovicën veriore, në marsin e vitit 2004?

Kush deshi të vrasë e përzë nga Kosova policët e UNMIK-ut?

Këto dhe shumë më tepër se kaq, sonte në rrëfimin e jashtëzakonshëm të njërit prej anëtarëve të këtij grupi, që tash është dëshmitar i mbrojtur i prokurorsë speciale të Kosovës.

You may also read!

Hajnat i vjedhin 2 mijë euro në një Xhami

Rreth 2 mijë euro raportohet se janë vjedhur në brendi të objektit të Bashkësisë Islame në Gjilan. VIDEO Ankuesi

Read More...

LDK me reagim të ashpër ndaj deputetit Bekë Berisha

Lidhja Demokratike e Kosovës, ka reaguar ashpër ndaj deputetit të AAK-së, Bekë Berisha. Ku ky i fundit në një

Read More...

Barcelona përsëri pa Leo Messin

Në fundjavë, Ernesto Valverde deklaroi se do ta pushojë Lionel Messin kurdo që i vjen rasti dhe tani ai

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu