Thaçi shtron iftar

In Kosova, Lajme

Presidenti i Reoublikës së Kosovës Hashim Thaçi u ka shtruar iftar pjesëtarëve të Kryesisë së Bashkësisë Islame të Kosovës, shkruan.

Presidenti, ka përshëndetur agjëruesit, duke u uruar agjërim të lehtë.

“Iftar i shtruar për nder të Kryesisë së Bashkësisë Islame të Kosovës. Zoti ua pranoftë lutjet dhe agjërimin!”, ka shkruar Thaçi në rrjetin social Facebook.

Shkrimit i ka bashkëangjitur edhe një fotografi me mytftiun e Bashkësisë Islame, Naim Tërrnava.

You may also read!

Thaçi: Rama ishte brilant në Berlin, Haradinaj i paedukatë

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, nuk resht së falënderuari dhe së thururi elozhe kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama. Pasi

Read More...

Tahiri: Albin Kurtin e tmerron ideja se autor i kësaj nisme për krijimin e Tribunalit është Kadri Veseli

Albin Kurtit nuk i pengon ideja e Tribunalit, por pse kjo ide është e Kadri Veselit. Kështu ka shkruar

Read More...

Politikani serb: Pavarësia e Kosovës është e pakthyeshme

Kryetari i Partisë Liberale Serbe (LDP), Cedomir Jovanovic, shtoi edhe se për këtë punë qeverisë serbe duhet të ju

Read More...

Mobile Sliding Menu