Thaçi shtron iftar

In Kosova, Lajme

Presidenti i Reoublikës së Kosovës Hashim Thaçi u ka shtruar iftar pjesëtarëve të Kryesisë së Bashkësisë Islame të Kosovës, shkruan.

Presidenti, ka përshëndetur agjëruesit, duke u uruar agjërim të lehtë.

“Iftar i shtruar për nder të Kryesisë së Bashkësisë Islame të Kosovës. Zoti ua pranoftë lutjet dhe agjërimin!”, ka shkruar Thaçi në rrjetin social Facebook.

Shkrimit i ka bashkëangjitur edhe një fotografi me mytftiun e Bashkësisë Islame, Naim Tërrnava.

You may also read!

Veseli sërish kryetar i PDK’së, pa asnjë votë kundër dhe asnjë abstenim

Pa asnjë votë kundër dhe asnjë abstenim, Kadri Veseli është rizgjedhur kryetar i PDK’së edhe për një mandat, sot

Read More...

Trump e sulmon sërish kryetarin e Londrës: Je turpi i kombit

Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, e ka kritikuar përsëri kryetarin e Londrës, Sadiq Khan, duke e quajtur

Read More...

Dy ditë pasi Avdullah Hoti tha se në LDK ka kaluar koha e rrahjeve: Krisin karriget dhe grushtet

Lidhja Demokratike e Kosovës, e cila këto ditë po mban procesin e brendshëm zgjedhor, është duke u përballur me

Read More...

Mobile Sliding Menu