Urinoi kryeministrinë në protestën e opozitës, policia arreston shkodranin

In Rajoni

Policia ka arrestuar këtë të mërkurë njërin ndër qytetarët që morën pjesë në protestën e ditës së shtunë pasdite.

Fjala është për protestuesin i cili u bën viral në media e rrjetet sociale pas aktit të tij të urinimit në kryeministri.

Policia e ka identifikuar dhe shoqëruar shkodranin e quajtur Florian Marku.

You may also read!

Pak sallam ju mjafton për të rritur rrezikun nga kanceri!

Një studim i kryer së fundmi, e përforcon teorinë sipas së cilës përdorimi i mishit të kuq, sallamit apo

Read More...

Krasniqi: Ja çka mund të blejnë qytetarët me 170 euro

Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e PSD-së Frashër Krasniqi, ka kërkuar nga Kryeministri i vendit Ramush Haradinaj,

Read More...

U nda nga i fejuari shkaku i xhelozisë së tepruar të tij

Lady Gaga ndërpreu fejesën me Christian Carinon një muaj më parë dhe shumë kanë spekuluar rreth arsyes kryesore. Disa

Read More...

Mobile Sliding Menu