Urinoi kryeministrinë në protestën e opozitës, policia arreston shkodranin

In Rajoni

Policia ka arrestuar këtë të mërkurë njërin ndër qytetarët që morën pjesë në protestën e ditës së shtunë pasdite.

Fjala është për protestuesin i cili u bën viral në media e rrjetet sociale pas aktit të tij të urinimit në kryeministri.

Policia e ka identifikuar dhe shoqëruar shkodranin e quajtur Florian Marku.

You may also read!

Veseli sërish kryetar i PDK’së, pa asnjë votë kundër dhe asnjë abstenim

Pa asnjë votë kundër dhe asnjë abstenim, Kadri Veseli është rizgjedhur kryetar i PDK’së edhe për një mandat, sot

Read More...

Trump e sulmon sërish kryetarin e Londrës: Je turpi i kombit

Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, e ka kritikuar përsëri kryetarin e Londrës, Sadiq Khan, duke e quajtur

Read More...

Dy ditë pasi Avdullah Hoti tha se në LDK ka kaluar koha e rrahjeve: Krisin karriget dhe grushtet

Lidhja Demokratike e Kosovës, e cila këto ditë po mban procesin e brendshëm zgjedhor, është duke u përballur me

Read More...

Mobile Sliding Menu