Yjet që dështuan me paraqitjen në “Grammy Awards 2019”

In ShowBiz

Katy Perry, Tayla Parx dhe Cardi B ishin yjet e veshura më keq në “Grammy Awards 2019”.

Çmimet e edicionit të 61-të të “Grammy” janë në fuqi të plotë, por jo të gjitha ishin paraqitur me stil, shkruan TheSun, transmeton lajmi.net.

Në natën e “Grammy” e nisën me paraqitje plot stil Lady Gaga dhe Dua Lipa, të cilat befasuan në qilimin e kuq.

Por, fatkeqësisht jo të gjithë ‘goditën’ me stil në këtë mbrëmje, me disa zgjedhje të modës që bënë.

Cardi B u shfaq me një fustan të çuditshëm, që ngjante me një lule zambak dhe me doreza të gjata, ndërsa Katy Perry kishte veshur një fustan rozë pa shije.

Të famshmet e tjera që zgjodhën veshje të guximshme ishin edhe Toni Braxton, Andra Day, Anna Kendrick, Heidi Klum, Ashanti, Tayla Prax, St Vincent. 


You may also read!

‘Pastrimi’ bllokohet për shkak të borxheve

Mbledhja e mbeturinave do t’iu pamundësohet kompanisë “Pastrimi” për pak ditë. Kjo pasi që të gjitha llogaritë e tyre

Read More...

Takimi i Berlinit mund të sjell kompromis mes Kosovës dhe Serbisë

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, dhe ai i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, më 29 prill do të takohen në Berlin.

Read More...

Messi gati 600 gola me Barcelonën: “Çfarë të them për të… po i shijojmë magjitë e tij”

Valverde nuk gjen fjalë për të përshkruar magjikun Messin, para përballjes me Real Sociedadin. 42 ndeshje, 45 gola, 21

Read More...

Mobile Sliding Menu