Yjet që dështuan me paraqitjen në “Grammy Awards 2019”

In ShowBiz

Katy Perry, Tayla Parx dhe Cardi B ishin yjet e veshura më keq në “Grammy Awards 2019”.

Çmimet e edicionit të 61-të të “Grammy” janë në fuqi të plotë, por jo të gjitha ishin paraqitur me stil, shkruan TheSun, transmeton lajmi.net.

Në natën e “Grammy” e nisën me paraqitje plot stil Lady Gaga dhe Dua Lipa, të cilat befasuan në qilimin e kuq.

Por, fatkeqësisht jo të gjithë ‘goditën’ me stil në këtë mbrëmje, me disa zgjedhje të modës që bënë.

Cardi B u shfaq me një fustan të çuditshëm, që ngjante me një lule zambak dhe me doreza të gjata, ndërsa Katy Perry kishte veshur një fustan rozë pa shije.

Të famshmet e tjera që zgjodhën veshje të guximshme ishin edhe Toni Braxton, Andra Day, Anna Kendrick, Heidi Klum, Ashanti, Tayla Prax, St Vincent. 


You may also read!

Kush është njeriu më i pasur në botë në 2019 dhe cila është pasuria e tij neto?

Themeluesi i kompanisë Amazon Jeff Bezos edhe kësaj radhe është zgjedhur njeriu më i pasur në botë. Madje, jo

Read More...

Haradinaj, Thaçi, Vuçiq dhe Gjukanoviç japin mendimet për ndryshimin e kufijve dhe dialogun

Organizata amerikane e lajmeve “Politico” që raporton për punën e Bashkimit Evropianë ka bërë një artikull mbi situatën aktuale

Read More...

Gjërat që duhet të dini para se të porosisni pica dhe pasta

Picat dhe pastat janë ushqime italiane dhe shumë të dashura nga të gjithë ne. Pavarësisht se a porosisim ushqimin

Read More...

Mobile Sliding Menu