U nda nga i fejuari shkaku i xhelozisë së tepruar të tij

In ShowBiz

Lady Gaga ndërpreu fejesën me Christian Carinon një muaj më parë dhe shumë kanë spekuluar rreth arsyes kryesore.

Disa prej shkrimeve sugjeronin se ka nisur një lidhje romantike me bashkëshortin e modeles, Irina Shayk, aktorin Bradley Cooper.

Megjithatë, burimet dhe biondina argumentojnë ndryshe, sipas “Women’s Health”.

Në disa intervista, këngëtarja tha se kishte nevojë për përkrahje të fortë në momente të caktuara dhe se Christiani i dhuronte vetëm xhelozi në momentet më të vështira në jetë.

Burimet pohojnë se aktori ishte shumë xheloz dhe se gjithmonë donte të dinte se ku është Gaga, kush është dhe çfarë po bën saktësisht. Ai vazhdonte t’i shkruante mesazhe dhe nuk i pëlqente miqtë e saj.

Edhe pse fansat me të vërtetë donin që Cooper-Gaga të bëheshin çift pas filmimit të “A Star Is Born”, ata ende pohojnë se janë miq shumë të mirë.

You may also read!

Veseli sërish kryetar i PDK’së, pa asnjë votë kundër dhe asnjë abstenim

Pa asnjë votë kundër dhe asnjë abstenim, Kadri Veseli është rizgjedhur kryetar i PDK’së edhe për një mandat, sot

Read More...

Trump e sulmon sërish kryetarin e Londrës: Je turpi i kombit

Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, e ka kritikuar përsëri kryetarin e Londrës, Sadiq Khan, duke e quajtur

Read More...

Dy ditë pasi Avdullah Hoti tha se në LDK ka kaluar koha e rrahjeve: Krisin karriget dhe grushtet

Lidhja Demokratike e Kosovës, e cila këto ditë po mban procesin e brendshëm zgjedhor, është duke u përballur me

Read More...

Mobile Sliding Menu