U nda nga i fejuari shkaku i xhelozisë së tepruar të tij

In ShowBiz

Lady Gaga ndërpreu fejesën me Christian Carinon një muaj më parë dhe shumë kanë spekuluar rreth arsyes kryesore.

Disa prej shkrimeve sugjeronin se ka nisur një lidhje romantike me bashkëshortin e modeles, Irina Shayk, aktorin Bradley Cooper.

Megjithatë, burimet dhe biondina argumentojnë ndryshe, sipas “Women’s Health”.

Në disa intervista, këngëtarja tha se kishte nevojë për përkrahje të fortë në momente të caktuara dhe se Christiani i dhuronte vetëm xhelozi në momentet më të vështira në jetë.

Burimet pohojnë se aktori ishte shumë xheloz dhe se gjithmonë donte të dinte se ku është Gaga, kush është dhe çfarë po bën saktësisht. Ai vazhdonte t’i shkruante mesazhe dhe nuk i pëlqente miqtë e saj.

Edhe pse fansat me të vërtetë donin që Cooper-Gaga të bëheshin çift pas filmimit të “A Star Is Born”, ata ende pohojnë se janë miq shumë të mirë.

You may also read!

Bombarduesi i Amerikës i cili mund ta shkatërrojë sistemin raketor të Rusisë (Foto)

Për shumë vite radhazi është spekuluar se kush ka armë më të fuqishme, Shtetet e Bashkuara të Amerikës (SHBA)

Read More...

Bërnabiq: Heqja e taksave “minimumi i minimumit” për vazhdimin e dialogut

Kryeministrja e Serbisë, Ana Bërnabiq, ka deklaruar në Beograd se heqja e taksave të Kosovës ndaj prodhimeve të Serbisë

Read More...

Haradinaj: Po blejmë rrymë nga Serbia, më mirë ta prodhojë Counter Global

Kryeministri Ramush Haradinaj ka folur në Kuvend për kontratën me kompaninë Countour Global, e angazhuar për ndërtimin e Termocentralit

Read More...

Mobile Sliding Menu