Përse njerëzit inteligjentë nuk kanë shumë miq? Të tjerët nuk u janë burim lumturie

Njerëzit me inteligjencë të lartë në mënyrë konstante zgjidhin problemet të cilat kanë lidhje me perfeksionimin e jetës dhe

Read More...

Çfarë ka ndodhur më 1 Shkurt?

Ngjarjet më të rëndësishme që kanë ndodhur më 1 Shkurt, ndër vite: 1814 – Libri i Lord Bajronit, “Corsair” (Kusari) shitet

Read More...

Të fundit

Veseli: Fitorja e madhe po vjen

Kandidati i PDK-së për Kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli, ka zhvilluar sot disa takime në qytetin e

Read More...
AllFutbollSporte Tjera

Haradinaj falënderon Granit Xhakën e Mitot Rashicën për ndeshjen në Stadiumin e Prishtinës

Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj është deklaruar për ‘Lojën e Yjeve’ e cila u zhvillua sonte në stadiumin e

Read More...

Man Utd përgatitet për transferimin e vitit, synon yllin e Bayern Munich

Skuadra e Manchester United po përgatitet që të kryej një nga transferimet më të mëdha të këtij viti, por

Read More...

Allegri nuk largohet nga Juventusi?

Trajnerit të Juventusit, Max Allegri thuhet se i është ofruar një zgjatje e kontratës deri në vitin 2021 me

Read More...

Kundërshtarja e Kosovës për EURO 2020 publikon listën e lojtarëve

Pasi para dy ditëve e emëroi trajnerin e ri, Krasimir Balakovin, Kombëtarja e Bullgarisë e ka publikuar edhe listën

Read More...

Mobile Sliding Menu